בהמשך יהיה תרגום לדפי אתר מכרזים זה לשפה הערבית. في الايام المقبلة ستتم ترجمة قانون الاشتراك في مزادات الموقع ونصوص اخرى.

النص باللغة العربية يتلي اللغة العبرية. في حال تضارب بين اللغتين، النص باللغة العبرية هو الملزم.

פרטיות ואבטחה:

הדגש הגדול ביותר באתר שלנו הינו נושא האבטחה ופרטיות הלקוח.

האתר מאובטח עפ"י הדרישות הגבוהות ביותר.

כיום הדרישות של חברות האשראי הן גבוהות מאד, ולא מאשרות לכל אחד ליסלוק כרטיסי אשראי דרכם אם לא עומדים בסטנדרטים הנדרשים.

כמו כן, באתר WINFREE לא מתפשרים על אבטחה.

באתרנו מחלקים הצעות חינם ואף ישנו מכרז חינם, כדי לוודא שמשתתפים נרשמים אך ורק פעם אחת ושהמכרז מתנהל בצורה ספורטיבית, הנכם משלמים על הגשת הצעה ראשונה, זאת על מנת לוודא זיהוי שלכם מול חברות האשראי, לאחר מכן תקבלו את ההצעות חינם אשר מחולקות באתר.

איך זה עובד?

כאשר אתם מתבקשים להכניס פרטי כרטיס אשראי, אתם מועברים לדף מאובטח ע"י פרוטוקול, secured socket layer ssl, התקן הצפנת מידע מקובל באינטרנט.

פרוטוקול זה פועל כדי להצפין את המידע שאתם הגולשים מזרימים אל האתר וחזרה אליכם, ע"י הצפנה זו גורם חיצוני לא יכול לראות את הנתונים, וכך מובטחת לכם סודיות לגבי הנתונים שלכם.

השיטה הזו מוכחת ומאושרת באתרים רבים הדורשים אבטחה ברחבי העולם.

לאחר שהזנתם את הנתונים שלכם, אותם נתונים עוברים בדיקת אימות בחברת סליקה מאובטחת, שם דואגים לוודא שאכן המידע הגיע מהאתר שלנו.

הגישה לחברת הסליקה מוגנת ב-3 רמות:

1-חומת אש לראוטר.

2- חומת אש לשרתים של החברה.

3- השרת סליקה עצמו שדרכו הנתונים עוברים אימותים, אינו מחובר ישירות לאינטרנט וכך אין גישה "לפורצים/האקרים" למידע שלכם.

כפי שאתם רואים אתם מוגנים תחת כיפה גדולה של אבטחת נתונים.

כמו כן נתוני כרטיסי האשראי שלכם אינם נשמרים באתר למעט 4 ספרות אחרונות של כרטיס שלכם עד שאתם מתנתקים מהמערכת. זאת על מנת לזהות את המשתמשים. ולאפשר רכישות בזמן החיבור לאתר.

אנו דורשים מכם להכניס פרטי כרטיס אשראי כולל סיפרת ביקורת גם על עסקאות של "0" שקלים וחינמיים, זאת על מנת לאמת את זהותכם, ולמנוע הרשמה בדויה של משתמשים אשר רוצים לנצל מתנות חינם, ובכך יכולים לפגוע מכם המשתמשים את המסחר ההוגן באתר.

איך עוד אפשר לדעת?

באפשרותכם לדעת כי המידע שאתם מעבירים הינו מוצפן, מרגע שבתחתית חלון הדפדפן שלכם או למעלה ליד שורת הכתובות יופיע סימן מנעול, במקרה והקשר עם האתר אינו מאובטח סימן המנעול יופיע "כשבור".

למעבר ל-"מכרזים" בזמן אמת, לחצו כאן.