בהמשך יהיה תרגום לדפי אתר מכרזים זה לשפה הערבית. في الايام المقبلة ستتم ترجمة قانون الاشتراك في مزادات الموقع ونصوص اخرى.

 

النص باللغة العربية يتلي اللغة العبرية. في حال تضارب بين اللغتين، النص باللغة العبرية هو الملزم.

 

 

מהי מחסנית הצעות?

  

מחסנית ההצעות הינה חבילת הצעות בהנחה משמעותית מהגשת הצעה בודדת .

רכישת מחסנית הצעות חוסכת לכם כסף, מאחר ואתם מקבלים הנחה על רכישה מרוכזת של הצעות. ניתן לחסוך מאות שקלים ברכישת מחסנית הצעות.

רכישת מחסנית הצעות חוסכת לכם זמן, ומיעלת לכם את הגשת ההצעות, כאשר אתם משתמשים במחסנית ההצעות, אינכם צריכים לחכות לאישור חברת האשראי בכל הצעה שתגישו. מבחינה טכנית ההצעות שלכם יוגשו בצורה מהירה וחלקה יותר.

ישנם מקרים בהם חברות האשראי חוסמות כרטיסי אשראי אקראית ללא התרעה, הן כהגנת הלקוחות מפני גניבות והן כאשר הלקוחות עוברים את מכסת האשראי החודשית, לכן כאשר רוכשים מחסנית הצעות מראש, נמנעים ממצבים לא נעימים אלו.

רכישת מחסנית הצעות חוסכת מכם את האפשרות שלקראת סגירת המכרז כרטיסכם ייחסם, ולא תוכלו להגיש הצעות בזמן הקריטי של סיום המכרז. עקב כך ניתנת לכם האפשרות לבחור בכל מכרז אם להשתמש במחסנית ההצעות או בכרטיס אשראי, לכן תמיד כדאי לשמור מחסנית הצעות לרגעי סיום מכרז, כדי למנוע מצבים שבהם לא תוכלו להגיש הצעות עקב חסימת כרטיס אשראי (לצערנו לא ניתן לזכות משתמש שכרטיסו נחסם).

בנוסף, במקום לראות בדף פירוט האשראי שלכם רשימה ארוכה של חיובים על כל הצעה שהצעתם, אתם תיראו אך ורק את רכישת המחסנית המרוכזת, דבר המייעל את השליטה על החשבונית החודשית.

להלן פירוט ההטבה: (לרכישה מיידית לחצו על רכישה כעת).