בהמשך יהיה תרגום לדפי אתר מכרזים זה לשפה הערבית. في الايام المقبلة ستتم ترجمة قانون الاشتراك في مزادات الموقع ونصوص اخرى.

النص باللغة العربية يتلي اللغة العبرية. في حال تضارب بين اللغتين، النص باللغة العبرية هو الملزم.

 

חבר מביא חבר

 

רוצים לקבל כסף לחשבונכם באתר, וממש חינם ???

06.11.2009   פשוט מאד,הזמינו אנשים לאתר המכרזים winfree.co.il, ברגע שהם נרשמים ומבצעים רכישה באתר, אתם מקבלים 10% מכל עסקה לקופה שלכם מתנה למימוש במכרזי האתר.

תכפילו 10% בסכומי העסקאות של החברים שאתם מצרפים, זה הסכום שאתם יכולים להרוויח וללא שום מאמץ... אז למה אתם מחכים???

כדי להנות מההטבה, יש לדאוג שהחבר המצורף ירשום את מספר כרטיס לקוח ואימייל של המצרף במקום המיועד "הצטרפות חינם":  מספר המשתמש שהמליץ לי על האתר:____   כתובת האימייל שלו היא:________________

קודם כל תירשמו לאתר, אם נרשמתם היכנסו עם השם משתמש שלכם, העתיקו את הקישור שנמצא בתחתית הדף (הקישור מופיע רק אם נכנסתם לאתר. לחיצה ימנית על העכבר, ותבחרו העתק), ותישלחו למי שאתם רוצים, ברגע שמשתמש יירשם דרך הקישור, המערכת תזהה אוטומטית שזה שייך לכם, וכך נדע לתת לכם כסף מתנה.

ניתן להעביר את הקישור שלכם דרך האימייל, אייסיקיו, פייסבוק, מסנג'ר, צ'אטים ואפילו הדביקו את הקישור בפורומים באינטרנט, וכך הקישור יעשה את העבודה בשבילכם, גם אנשים שיגיעו ממקומות שאתם לא מצפים, דרך הקישור שלכם, אתם עדיין מקבלים כסף, זאת מערכת הפועלת אוטומטית!!!

פשוט מאד תפיצו את הקישור בכל מקום אפשרי... והכסף בדרך אליכם !

כיצד מבצעים?

כל מה שעליכם לעשות, הוא להתחבר לאתר עם שם המשתמש שלכם, להעתיק את הקישור שנמצא בתחתית הדף, ולהדביקו במקומות שתרצו. 

o     סמנו עם העכבר את הקישור למטה, ע"י לחיצה ימנית על כל הקישור וסימונו (הקישור יסומן לכם בכחול).

o     לאחר מכן לחצו על הקישור שסימנתם עם הלחצן השמאלי של העכבר, ותבחרו את אפשרות "העתקה".

o   לאחר מכן הדביקו את הקישור באחד מן המקומות שהזכרנו למעלה, לדוגמא: במייל שלכם, תרשמו מייל לחבר ובדף המייל תלחצו על לחצן העכבר השמאלי ותבחרו באפשרות "הדבק". (וחוזר חלילה בכל מקום שתחפצו שהקישור יופץ).

o   ברגע שאנשים אחרים לוחצים על הקישור שלכם או לחילופין (במקרה שזה לא עובד ע"י לחיצה) מעתיקים את הקישור שלכם לשורת הכתובות שנמצאת בדף האינטרנט למעלה המערכת תזהה אוטומטית שהקישור שייך לכם.

o   אפשרות נוספת העומדת לרשותכם: פשוט הכניסו את האימייל של חברים שלכם למקום המיועד לכך בתחתית הדף והמערכת תשלח מייל אוטומטי לחברכם.

o   ניתנת לכם האפשרות לתת לחברים את מספר המשתמש שלכם, ובהרשמה שלהם לאתר הם יירשמו את המספר שנתתם להם במקום המיועד לכך, והמערכת תזהה אתכם כמי שהפנה אותם לאתר.

 

 

 

 

مشترك يضم مشترك

هل تريدون الحصول على نقود في حسابكم بالموقع، وحقيقة بالمجان؟؟؟

06.11.2009   ببساطة، ادعوا معارفكم الى موقع المزادات winfree.co.il، بعد ان يتسجلون في الموقع، تحصلون على هبة في حسابكم بالموقع بنسبة تعادل 10% من كل مبلغ شراء يجريه المنضم في الموقع لإستعمالاتكم في مزادات الموقع.

اضربوا 10% بحصيلة مبالغ شراء المنضمين من قبلكم، هذا المبلغ الممكن ربحه من غير جهد... لماذا تنتظرون؟؟؟ 

لتستفيدون من الهبات، يجب الإهتمام أن يسجل المنضم رقم حسابكم في موقع المزادات والبريد الإلكتروني في الأماكن المعدة في شباك التسجيل "הצטרפות חינם":  מספר המשתמש שהמליץ לי על האתר:____   כתובת האימייל שלו היא:________________

 

 

 

למעבר ל-"מכרזים" בזמן אמת, לחצו כאן.